DZIECI I MŁODZIEŻ W PARAFII

21 września 2019

Pragniemy ponowić zaproszenie, aby dzieci i młodzież zaangażowały się w duszpasterstwa działające przy naszej parafii

• Pierwsza forma duszpasterstwa dziecięco-młodzieżowego jest kierowana do chłopców, którzy chcą zostać ministrantami w Służbie Liturgicznej. Spotkania ministrantów i lektorów odbywają się w soboty w plebanii o godz. 9:00. Przy tej okazji prosimy rodziców, by spróbowali zmotywować tych chłopaków, którzy mogliby wykazać się jako ministranci, ale jeszcze brakuje im odwagi do podjęcia takiej decyzji.
  • Druga forma duszpasterstwa dziecięco-młodzieżowego kierowana jest do dziewcząt i chłopców obdarzonych talentem muzycznym i wokalnym. Instruktorzy Scholi Parafialnej „Barka JPII” zapraszają uczestników scholii oraz wszystkich chętnych do śpiewania na próby scholii, które odbywają się w każdą niedzielę w plebanii o godz. 11:15.Oprawę muzyczno-wokalną schola rozpocznie od niedzieli 6 października.
  • Trzecia forma duszpasterstwa kierowana jest do młodzieży, która pragnie współtworzyć Wspólnotę Młodzieżową „Jestem”. Spotkania tej grupy odbywają się w soboty w plebanii o godz. 18:30.

Pamiętajmy, że parafia tętniąca życiem to taka wspólnota, w której czujemy się dobrze i chcemy się zaangażować!

Każdy może zrobić coś dobrego!

Niech was ożywia to dążenie, które było w Chrystusie Jezusie.

z Listu świętego Pawła Apostoła do Filipian