Turniej piłkarski LSO

16 listopada 2019

16 listopada odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Archidiecezji Gdańskiej. Patronat honorowy nad turniejem objął ks. Abp Sławoj Leszek Głódź – Metropolita Gdański, pani Gabriela Lisius – Starosta Powiatu Wejherowskiego i pan Ryszard Kalkowski – Wójt Gminy Szemud. Impreza odbywała się w Wejherowie i Bojanie. Naszą parafię reprezentowały dwie drużyny wiekowe: Lektor Starszy (roczniki: 1999-2003) i Lektor Młodszy (roczniki: 2004-2007).

Wprawdzie nie udało nam się tym razem wejść na podium, ale walczyliśmy dzielnie i w pewnym sensie zwycięstwem okazali się nasi kibice, którzy, przynajmniej w Bojanie, nie mieli sobie równych.

W galerii kilka fotek z wydarzenia.

Bądźcie dzielni i nabierzcie odwagi, wszyscy ufający PANU!

Psalm 31,25