DEKORACJE ADWENTOWE W NASZYM KOŚCIELE

1 grudnia 2019

Za nami już pierwsza Niedziela Adwentu, która rozpoczyna w Kościele nowy rok liturgiczny. Wymownym symbolem adwentowego oczekiwania jest wieniec z czterema świecami oznaczającymi kolejne niedziele tego niezwykłego czasu.

Pierwsza świeca na naszej dekoracji adwentowej zapłonęła w sobotę o godz. 17:00. Wtedy też wybrzmiał nasz wspólny śpiew: „Radosna Światłości”. Jest to piękna pieśń ku czci Jezusa Chrystusa – Światłości świata.

Dziękujemy panu Michałowi, naszemu kościelnemu oraz kwiaciarni „Magdalena” z Kielna za wykonanie nastrojowych dekoracji w naszej świątyni.

Zapraszamy do galerii.

Bądźcie dzielni i nabierzcie odwagi, wszyscy ufający PANU!

Psalm 31,25

93 0.19372820854187