PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ (KOLĘDY) 2019-2020

22 grudnia 2019

1. Kończy się czas wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Plan ostatnich kolęd wygląda następująco:

19 stycznia (niedziela)

• Ks. Wikariusz: godz. 14:00; Kopaniewo

(ul. Kopaniewska, Topolowa, Czereśniowa, Słoneczna, Jesionowa, Dworska)

23 stycznia (czwartek)

• Ks. Wikariusz: godz. 14:00; Kielno

(od państwa Szulta do państwa Treder)

24 stycznia (piątek)

• Ks. Proboszcz: godz. 10:00; Dobrzewino – do państwa Hinz

(ul. Brzozowa, Bojańska, Torfowa, Żurawinowa, Wiklinowa, Ratanowa)

• Ks. Wikariusz: godz. 10:00; Kielno – od państwa Machalińskich do państwa Taube

(ul. Oliwska, Szkolna, Złota, Bursztynowa, Tredera, Polna)

25 stycznia (sobota)

• Ks. Proboszcz: godz. 9:00; Warzenko – nowe

(ul. Brzozowa, Świerkowa, Słoneczna, Żurawia, Nad Stawem, Wczasowa, Wrzosowa, Cedrowa, Leszczynowa, Kalinowa)

• Ks. Wikariusz: godz. 9:00; Dobrzewino (ul. Dębowa, Grabowa); Kielno (ul. Oliwska, Źródlana)

27 stycznia (poniedziałek)

• Ks. Wikariusz: godz. 9:30; Przedszkole „Wesoła Kraina” w Kielnie
  • Ks. Wikariusz: godz. 14:00; Kielno – „Morskie Oko”

(teren wokół jeziora Marchowy: ul. Tredera, Lawendowa, Storczykowa, Narcyzowa)

Gdyby ktoś z parafian nie mógł z różnych względów przyjąć wizyty duszpasterskiej w przewidzianym dla niego terminie, a chciałby mieć kolędę w swoim domu, to prosimy o zgłoszenie się w biurze parafialnym w celu ustalenia nowego terminu.

Boga nie można oszukać.

Ezop