POGRZEB MAMY KSIĘDZA PROBOSZCZA

13 stycznia 2020

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 12 stycznia 2020 r., w Niedzielę Chrztu Pańskiego, zmarła w wieku 88 lat,    śp. AGNIESZKA ROMPA,

matka naszego proboszcza ks. prałata Franciszka Rompy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 16 stycznia 2020 r., w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie przy ul. Rybackiej 22.

O godz. 10:15 zostanie poprowadzony różaniec za zmarłą.

O godz. 11:00 będzie sprawowana MSZA ŚWIĘTA POGRZEBOWA pod przewodnictwem ks. Abp Sławoja Leszka Głódzia, Metropolity Gdańskiego.

Bezpośrednio po Mszy świętej nastąpi przejazd na cmentarz w Wejherowie przy ul. Ks. Edmunda Roszczynialskiego. Procesja pogrzebowa od bramy głównej cmentarza.

Powierzając modlitwie śp. Agnieszkę, składamy naszemu Proboszczowi i całej Rodzinie wyrazy współczucia z powodu śmierci mamy, przekazując jednocześnie słowa otuchy i chrześcijańskiej nadziei życia wiecznego w Chrystusie Zmartwychwstałym.

Odpoczywaj w pokoju!

Parafian informujemy, że wizyta duszpasterska przewidziana na czwartek 16 stycznia zostaje przeniesiona na inny termin, o którym poinformujemy w ogłoszeniach w najbliższą niedzielę.

Boga nie można oszukać.

Ezop