TRANSMISJA RÓŻAŃCA Z NASZEGO KOŚCIOŁA W DNIU 20.03.2020 R.

20 marca 2020

Piątek – dzień w którym wielu z nas uczestniczyło do tej pory w Gorzkich Żalach oraz Drodze Krzyżowej sprawowanych w naszym kościele. Wiemy, że wspólnotowe przeżywanie tych nabożeństw zostało zawieszone. W związku z zaistniałą sytuacją zaprosiliśmy naszych parafian do UCZESTNICTWA W TRANSMITOWANYM RÓŻAŃCU O GODZ. 20:30.

Przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie rozważaliśmy bolesną część Różańca świętego.

Nie ma nic równie wielkiego jak Eucharystia. Gdyby Bóg miał coś cenniejszego - ofiarowałby nam to.

Św. Jan Maria Vianney