TRANSMISJA RÓŻAŃCA Z NASZEGO KOŚCIOŁA W DNIU 20.03.2020 R.

20 marca 2020

Piątek – dzień w którym wielu z nas uczestniczyło do tej pory w Gorzkich Żalach oraz Drodze Krzyżowej sprawowanych w naszym kościele. Wiemy, że wspólnotowe przeżywanie tych nabożeństw zostało zawieszone. W związku z zaistniałą sytuacją zaprosiliśmy naszych parafian do UCZESTNICTWA W TRANSMITOWANYM RÓŻAŃCU O GODZ. 20:30.

Przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie rozważaliśmy bolesną część Różańca świętego.

Twoim obowiązkiem jest dążenie do świętości. - Tak, także i twoim. - Jak można myśleć, że jest to zadanie wyłącznie kapłanów i zakonników?

św. Josemaria Escrivá