LIST DO PARAFIAN

21 marca 2020

Drodzy Parafianie!

Biorąc pod uwagę nową sytuację duszpasterską zaistniałą w naszej Ojczyźnie kierujemy do Was list. Jego tekst znajduje się poniżej. Prosimy, abyście uważnie przeczytali treść listu oraz życzliwie go przyjęli. Jest to wyraz naszej troski o Wasze życie duchowe w tym szczególnym czasie zmagań z pandemią coronavirusa.

--->  LIST DO NASZYCH PARAFIAN

Twoim obowiązkiem jest dążenie do świętości. - Tak, także i twoim. - Jak można myśleć, że jest to zadanie wyłącznie kapłanów i zakonników?

św. Josemaria Escrivá

93 0.15719699859619