LIST DO PARAFIAN

21 marca 2020

Drodzy Parafianie!

Biorąc pod uwagę nową sytuację duszpasterską zaistniałą w naszej Ojczyźnie kierujemy do Was list. Jego tekst znajduje się poniżej. Prosimy, abyście uważnie przeczytali treść listu oraz życzliwie go przyjęli. Jest to wyraz naszej troski o Wasze życie duchowe w tym szczególnym czasie zmagań z pandemią coronavirusa.

--->  LIST DO NASZYCH PARAFIAN

Nie ma nic równie wielkiego jak Eucharystia. Gdyby Bóg miał coś cenniejszego - ofiarowałby nam to.

Św. Jan Maria Vianney

94 0.19310688972473