ŚWIĘTY JANIE PAWLE II BŁOGOSŁAW NASZĄ PARAFIĘ

2 kwietnia 2020

Pierwszy czwartek miesiaca, 2 kwietnia, zbiegł się w tym roku z piętnastą rocznicą odejścia do Domu Ojca papieża Jana Pawła II. Ten dzień był dla naszej parafii nie tyle okazją do wspomnienia dnia śmierci naszego Świętego Rodaka, ile raczej stał się szansą do wspólnej modlitwy za Jego wstawiennictwem.

Szczególnego znaczenia nabrał wirtualny APEL PAPIESKI, który odbył się o godz. 21:37.

Nasi parafianie zbudowali prawdziwy INTERNETOWY MOST MODLITWY przy zapalonych świecach.

Zjednoczyła nas modlitwa, której tekst zamieszczamy poniżej:

UKOCHANY JANIE PAWLE II,
W KTÓRYM ŚWIATŁO CHRYSTUSA ROZBŁYSŁO MOCĄ ŚWIĘTOŚCI,
PROSIMY CIĘ BŁOGOSŁAW NASZĄ PARAFIĘ W KIELNIE,
MÓDL SIĘ ZA NAMI,
ABYŚMY JAŚNIELI ŚWIATŁEM EWANGELII W NASZYM CODZIENNYM ŻYCIU!
AMEN!

Świadectwem tego papieskiego poruszenia były liczne zdjęcia nadesłane na parafialnego Facebooka.

Zapraszamy do galerii

Napoleon powiedział: by wygrać wojnę, potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy. By zdobyć niebo, świętość potrzeba też trzech rzeczy - modlitwy, modlitwy, modlitwy. Od jakości modlitwy zależy wszystko.

św.Maksymilian Maria Kolbe