BOŻE CIAŁO W NASZEJ PARAFII

11 czerwca 2020

Centralnym  punktem UROCZYSTOŚCI BOŻEGO CIAŁA w naszej parafii,  była Msza  Święta o godz. 10:30.

Po niej wyruszyła  PROCESJA DO CZTERECH OŁTARZY. W tym roku przebieg procesji odbywał się  według innego porządku niż dotychczas, ponieważ trasa procesji obejmowała tylko teren wokół kościoła. Ostatni ołtarz został umiejscowiony na podwyższeniu przy głównych schodach pomiędzy dzwonnicą i kaplicą przedpogrzebową.

SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWNAYM W PRZYGOTOWANIE UROCZYSTOŚCI:

RODZINOM PRZYGOTOWUJĄCYM OŁTARZE, SŁUŻBIE LITURGICZNEJ, PANU KOŚCIELNEMU,

PANU ORGANIŚCIE, NIOSĄCYM CHORĄGWIE I FELETRONY,

PANOM OD BALDACHIMU, STRAŻAKOM, RODZICOM I DZIECIOM SYPIĄCYM KWIATY,

WSZYSTKIM OBECNYM.

CIESZYMY SIĘ, ŻE BYŁO NAS TAK WIELU !

Dziękujemy za przygotowanie dekoracji przy domach oraz udekorowanie okien emblematami eucharystycznymi.

Zapraszamy do galerii.

BOŻE CIAŁO - film jakiego jeszcze nie było.

Wiara pozwala nam pojąć, że istnieje coś niepojętego.

św. Anzelmz Canterbury