W czwartek, 18 czerwca, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, GRONO SŁUŻBY LITURGICZNEJ NASZEJ PARAFII POWIĘKSZYŁO SIĘ O TRZECH NOWYCH MINISTRANTÓW. SĄ NIMI: PAWEŁ GRABIŃSKI ORAZ BRACIA MICHAŁ I KAROL ROBAKOWSCY. Obecnie grono chłopaków należących do Służby Liturgicznej liczy 38 osób w młodszym i starszym wieku. Z każdego z nich jesteśmy dumni!
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA BYŁA DLA NAS WSZYSTKICH WSPANIAŁĄ OKAZJĄ DO CODZIENNEGO UWIELBIENIA PANA JEZUSA OBECNEGO W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.
Niech będą dzięki dobremu Bogu za ten piękny czas oraz wszystkim osobom zaangażowanym, dzięki którym miał on tak niepowtarzalną atmosferę.