USTANOWIENIE NOWYCH MINISTRANTOW

18 czerwca 2020

W czwartek, 18 czerwca, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, GRONO SŁUŻBY LITURGICZNEJ NASZEJ PARAFII POWIĘKSZYŁO SIĘ O TRZECH NOWYCH MINISTRANTÓW. SĄ NIMI: PAWEŁ GRABIŃSKI ORAZ BRACIA MICHAŁ I KAROL ROBAKOWSCY. Obecnie grono chłopaków należących do Służby Liturgicznej liczy 38 osób w młodszym i starszym wieku. Z każdego z nich jesteśmy dumni!

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA BYŁA DLA NAS WSZYSTKICH WSPANIAŁĄ OKAZJĄ DO CODZIENNEGO UWIELBIENIA PANA JEZUSA OBECNEGO W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.

Niech będą dzięki dobremu Bogu za ten piękny czas oraz wszystkim osobom zaangażowanym, dzięki którym miał on tak niepowtarzalną atmosferę.

Zapraszamy do galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.056602001190186