PREZENT OD CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ DLA JEDNEJ Z RODZIN NASZEJ PARAFII

19 czerwca 2020

W piątek, 19 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w rozbudowywanym ośrodku Caritas w Warzenku miała miejsce bardzo miła uroczystość. RODZINA PAŃSTWA JUSTYNY I KRZYSZTOFA BUŻANÓW WRAZ Z SIÓDEMKĄ ICH DZIECI ZOSTAŁA OBDAROWANA PRZEZ KS. JANUSZA STECIA, DYREKTORA CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ, NOWYM KOMPUTEREM I DRUKARKĄ. Sprzęt ma być pomocą w łatwiejszym dostępie do korzystania z multimediów dla dzieci w wieku szkolnym, które w czasie pandemii korzystały z nauczania w sposób zdalny.

Akcja wyposażania rodzin w sprzęt komputerowy jest możliwa dzięki funduszom pochodzącym z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które wspieramy poprzez zakup świec z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz z ofiar składanych przez sponsorów lub indywidualnych ofiarodawców.

Dziękujemy Caritas naszej Archidiecezji za miły gest skierowany wobec jednej z rodzin naszej parafii, a obdarowanej rodzinie serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii.

Wiara pozwala nam pojąć, że istnieje coś niepojętego.

św. Anzelmz Canterbury