MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA PROBOSZCZA KS. PRAŁATA FRANCISZKA ROMPY

28 czerwca 2020

W NIEDZIELĘ, 28 CZERWCA, O GODZ. 10:30 BYŁA SPRAWOWANA MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA ZA TRZYDZIEŚCI LAT POSŁUGI PROBOSZCZA KS. PRAŁATA FRANCISZKA ROMPY. UROCZYSTEJ EUCHARYSTII PRZEWODNICZYŁ KS. ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ, METROPOLITA GDAŃSKI.

Eucharystia stała się okazją do podziękowania ks. Proboszczowi za długie lata pracy duszpasterskiej na rzecz Parafii w Kielnie. Słowa wdzięczności w imieniu różnych grup zaangażowanych w życie parafii wypowiedzieli przedstawiciele następujących delegacji: Chóru Dekanalnego Św. Jana Pawła II, Rady Parafialnej, Służby Liturgicznej, Wspólnoty Młodzieżowej „Jestem”, przedstawiciele wszystkich Róż Różańcowych, przedstawiciele Jednostek Oświatowych naszej parafii, przedstawiciele wszystkich Sołectw, Koło Gospodyń z Leśna, przedstawiciele Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego z Warzna, przedstawiciele Chóru „Kaszubia” oraz przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej z Kielna.

Sprawowanie Mszy świętej uświetniła oprawa muzyczna poprowadzona przez Chór Dekanalny św. Jana Pawła II, Orkiestrę z Luzina oraz pana organistę Marcina Rosienke.

Po uroczystej Eucharystii wielu parafian i gości miało okazję do osobistego spotkania z ks. Proboszczem i wypowiedzenia wobec niego słów wdzięczności i życzeń.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Jestem to znaczy : żyję, wiem, chcę, kocham.

Św. Edyta Stein