W pierwszą niedzielę września, na Mszy świętej o godz. 12:30, ks. Proboszcz pobłogosławił dzieci z okazji rozpoczętego roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci przyniosły ze sobą plecaki oraz przybory szkolne, które również zostały pobłogosławione, aby lepiej służyły zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Na koniec dzieci otrzymały upominek w postaci nowych planów lekcji, które z pewnością przydadzą się w uporządkowaniu rozkładu szkolnych i domowych zajęć.
U progu nowego etapu nauki oraz działalności duszpasterskiej oddajemy wszystkie dzieci opiece Ducha Świętego, który jest Duchem mądrości i prawdy.
Zapraszamy do galerii.