HARCERSKA SŁUŻBA W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII

7 września 2020

W niedzielę, 6 września, gościliśmy w naszej parafii harcerzy z 12 Pomorskiej Drużyny Harcerzy „Rota” im. Jana III Sobieskiego. Nasi goście, wraz z miejscowymi ministrantami, zaangażowali się w czytanie słowa Bożego oraz służenie podczas Mszy świętych. W ogłoszeniach parafialnych zachęcali młodych chłopaków do wstąpienia w szeregi harcerskie. Tym, którzy wyrazili zainteresowanie tematem harcerstwa, rozdawali ulotki informujące o swoich cotygodniowych spotkaniach w Bojanie oraz udzielali odpowiedzi na zadawane pytania.

Ks. Proboszcz dziękując za ich obecność i aktywny udział w liturgii przypomniał, że to właśnie harcerze z 12 Pomorskiej Drużyny Harcerzy „Rota” im. Jana III Sobieskiego zaangażowali się w obchody tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami naszej parafii 6 stycznia 2020 r.

Czuwaj!

Zapraszamy do galerii.

Nie ma nic równie wielkiego jak Eucharystia. Gdyby Bóg miał coś cenniejszego - ofiarowałby nam to.

Św. Jan Maria Vianney