NOWY ASPIRANT W SŁUŻBIE LITURGICZNEJ

15 listopada 2020

Podczas gdy pandemia zbiera swoje żniwo w postaci zmniejszonej liczby osób uczestniczących w Mszy świętej, to wśród chłopaków zaangażowanych w duszpasterstwo naszej parafii, pojawia się odwrotna tendencja – zgłaszają się do aktywniejszego udziału w Eucharystii.

Tak stało się z Arturem Reich, który został przyjęty do grona Służby Liturgicznej naszej parafii w stopniu aspiranta. Tym samym nasza parafialna grupa „komandosów liturgicznych” zyskała nowego zawodnika.

Co z tego wynika? Jezus żyje i ciągle pociąga do swojej służby kolejnych chętnych i odważnych! Cieszymy się i gratulujemy!

Króluj nam Chryste!

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.047341108322144