Podczas gdy pandemia zbiera swoje żniwo w postaci zmniejszonej liczby osób uczestniczących w Mszy świętej, to wśród chłopaków zaangażowanych w duszpasterstwo naszej parafii, pojawia się odwrotna tendencja – zgłaszają się do aktywniejszego udziału w Eucharystii.
Tak stało się z Arturem Reich, który został przyjęty do grona Służby Liturgicznej naszej parafii w stopniu aspiranta. Tym samym nasza parafialna grupa „komandosów liturgicznych” zyskała nowego zawodnika.
Co z tego wynika? Jezus żyje i ciągle pociąga do swojej służby kolejnych chętnych i odważnych! Cieszymy się i gratulujemy!
Króluj nam Chryste!