NOWE DOZOWNIKI W PREZENCIE DLA PARAFII.

31 grudnia 2020

W ostatnich godzinach kończącego się starego roku nasz parafianin pan Ryszard Kalkowski, Wójt Gminy Szemud, przekazał na rzecz kościoła miły i użyteczny prezent - dwa nowe dozowniki do płynu dezynfekującego dłonie.
Dziękujemy za upominek i składamy wszystkim pracownikom Urzędu Gminy Szemud najlepsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku 2021!

Niegdyś byliście ciemnością, teraz zaś jesteście światłością w Panu. Postępujcie więc jak dzieci światłości!

Ef.5,8