KWADRANS Z BIBLIĄ W MOIM DOMU

24 stycznia 2021

PRZEŻYWAMY DZISIAJ NIEDZIELĘ SŁOWA BOŻEGO, KTÓRA KIERUJE NASZĄ UWAGĘ NA WARTOŚĆ PISMA ŚWIĘTEGO I JEGO ROLĘ W ROZWOJU WIARY. Biorąc do ręki Biblię, z wdzięcznością przypominamy sobie słowa św. Pawła: „Wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa” (Rz 10, 17).

W ramach uczczenia dzisiejszej Niedzieli Słowa Bożego zapraszamy parafian i sympatyków naszej strony do wzięcia udziału w wydarzeniu: KWADRANS Z BIBLIĄ W MOIM DOMU.

CHODZI O TO, BY RODZINA ZGROMADZIŁA SIĘ RAZEM I PRZEZ 15 MINUT KTOŚ Z RODZINY GŁOŚNO CZYTAŁ DOWOLNĄ KSIĘGĘ PISMA ŚWIĘTEGO, ZAPRASZAJĄC POZOSTAŁYCH DO UWAŻNEGO I SPOKOJNEGO SŁUCHANIA. PO KWADRANSIE WSPÓLNEGO CZYTANIA I SŁUCHANIA SŁOWA BOŻEGO RODZINA MOŻE ZROBIĆ SOBIE ZDJĘCIE TRZYMAJĄC PISMO ŚWIĘTE LUB ZROBIĆ ZDJĘCIE SAMEJ BIBLII LEŻĄCEJ NA STOLE.

UWAGA!!! KWADRANS Z BIBLIĄ MOŻNA PRZEŻYĆ RÓWNIEŻ INDYWIDUALNIE!

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na maila parafialnego (sw.wojciech@parafiakielno.pl) lub wstawiania ich samemu w komentarzu do wydarzenia: KWADRANS Z BIBLIĄ W MOIM DOMU, utworzonego na stronie facebookowej naszej parafii.

SKORZYSTAJ I ZAPROŚ INNYCH !   BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI !

Chcę, abyście odmawiali różaniec...

Matka Boża Fatimska

94 0.078199148178101