KONCERT KOLĘD W WYKONANIU SCHOLI BARKA JPII

31 stycznia 2021

W ostatnią niedzielę stycznia parafialna Schola "Barka JPII" przygotowała oprawę muzyczną Mszy świętej o godz. 12:30. Po Eucharystii odbył się krótki koncert kolęd w ich wykonaniu. Po każdej Mszy świętej nasi parafianie mogli ofiarą do puszek wesprzeć działalność Scholi. "Barka JPII" udzielała się w tym roku podczas wielu wieczorów kolędowych, a jej działalność to nie tylko oprawa Mszy świętych o 12:30, ale również zaangażowanie w inne projekty realizowane poza parafią, a promujące talent naszych parafian oraz umiejętność tworzenia religijnego wymiaru kultury muzyczno-wokalnej.

Chcę, abyście odmawiali różaniec...

Matka Boża Fatimska