UDZIAŁ KS. PROBOSZCZA W WAŻNYM SYMPOZJUM

10 marca 2021

10 marca 2021 r. odbyło się w formie zdalnej ważne sympozjum na UKSW w Warszawie dotyczące ŹRÓDEŁ DUCHOWOŚCI ZGROMADZEŃ HONORACKICH. Swój referat wygłosił na nim również nasz ks. proboszcz Łukasz Białk, który przedłożył wystąpienie dotyczące siostry Urszuli Napierskiej ze Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej (CMN), ukazując jej osobę i powołanie jako ŻYCIE ODDANE KAPŁANOM.

Dzisiejsze wystąpienie ks. Proboszcza jest kolejnym ważnym krokiem w prowadzonym przez niego procesie beatyfikacyjnym siostry Urszuli Napierskiej. Tym razem ks. Postulator wyraził radość, że temat świętości siostry Urszuli Napierskiej pojawił się na forum dyskusyjnym warszawskiego środowiska naukowego na UKSW.

BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI!

CHWAŁA MARYI I ŚW. JÓZEFOWI!

Sprawiedliwi, radujcie się w Panu, bo słuszne jest, by prawi śpiewali pieśń chwały!

Psalm 33,1