DZIEWIĘĆ DNI ŁASKI ZE ŚW. JÓZEFEM

11 marca 2021

W środę, 10 marca, rozpoczęła się NOWENNA, CZYLI DZIEWIĘCIODNIOWA MODLITWA PRZYGOTOWUJĄCA DO UROCZYSTOŚCI ŚW. JÓZEFA, którą będziemy świętować 19 marca.

TRWAJĄCA NOWENNA TO PRAWDZIWY CZAS ŁASKI, W KTÓRYM ŚW. JÓZEF, PATRON KOŚCIOŁA, PATRON LUDZI WIERZĄCYCH, PATRON RODZIN I MAŁŻEŃSTW, PATRON MĘŻCZYZN ORAZ PATRON DOBREJ ŚMIERCI WYPRASZA WIELE ŁASK U PANA JEZUSA, KTÓREGO KOCHAŁ I STRZEGŁ JAK OJCIEC.

W czasie Mszy świętych kolędowych każda rodzina otrzymała folder z liturgią domową. Zachęcamy, by każdego dnia zawierzać się Bogu przez wstawiennictwo św. Józefa modlitwą, która znajduje się na ostatniej stronie foldera. Dodatkowe foldery zostały rozłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Sprawiedliwi, radujcie się w Panu, bo słuszne jest, by prawi śpiewali pieśń chwały!

Psalm 33,1

94 0.075092077255249