Niedziela Miłosierdzia Bożego to dzień, w którym parafialna Schola „Barka JP II” obchodziła swoje urodziny. O godz. 12:30 ks. Proboszcz sprawował Mszę świętą jubileuszową, w której dziękował Miłosiernemu Jezusowi za sześć lat zaangażowania duszpasterskiego dzieci, młodzieży oraz instruktorów scholii.
Dziękujemy posługę życzymy dalszego rozwoju na większą chwałę Bożą!