353 PIELGRZYMKA OLIWSKA – PRZYSTANEK W KIELNIE

14 maja 2021

W piątek, 14 maja, naszą parafię odwiedzili pielgrzymi stanowiący symboliczną reprezentację 353 Pielgrzymki Oliwskiej do Wejherowa. Wśród pątników było trzech kapłanów: ks. dr Adam Jeszka, ks. dyrektor Maciej Świgoń i ks. Mariusz Kohnke. Wszyscy są wikariuszami parafii katedralnej. Pielgrzymi, respektując normy sanitarne, szli w trzech małych grupkach, których łączna liczba stanowiła ok 25 osób.
Na granicy rozpoczynającej naszą parafię, a dokładnie w Karczemkach, pielgrzymów oliwskich spotkała miła niespodzianka. Dzieci ze szkoły podstawowej, wraz z katechetką panią Magdą Szatkowską oraz innymi nauczycielami, przywitali ich serdecznymi pozdrowieniami i oklaskami.
W kościele parafialnym powitał pielgrzymów ks. proboszcz Łukasz Białk i po wspólnej modlitwie zaprosił do chwili odpoczynku w plebanii.
Dziękujemy pielgrzymom za odwiedziny i modlitwę oraz pielgrzymi trud ofiarowany w intencji naszej parafii.
 
 

Dobrze żyć potrafi ten, kto umie się dobrze modlić.

św. Pius X

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
94 0.17092204093933