GOŚĆ Z OKAZJI ŚWIĘTA WNIEBOWSTĄPIENIA

16 maja 2021

W niedzielę, 16 maja - w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, gościliśmy w naszej parafii ks. Piotra Wieckiego, Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży oraz Referenta do spraw Apostolstwa Świeckich Archidiecezji Gdańskiej. Ks. proboszcz przedstawiając naszego gościa podczas Mszy świętej o godz. 8:30. zwrócił uwagę na rodzinne powiązania ks. Piotra z błogosławioną siostrą Martą Wiecką, której beatyfikacja odbyła się 24 maja 2008 r.
Dziękujemy ks. Piotrowi za wygłoszone słowo oraz pomoc duszpasterską w ciągu całego dnia.
Życzymy mu również błogosławieństwa Bożego w podejmowanych przez niego zadaniach.

Dobrze żyć potrafi ten, kto umie się dobrze modlić.

św. Pius X