PROMOCJA NOWYCH LEKTORÓW

23 maja 2021

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 23 maja, Ks. Proboszcz dokonał promocji siedmiu nowych lektorów. Obrzęd pobłogosławienia kandydatów miał miejsce w czasie Mszy świętej o godz. 10:30. W gronie nowo ustanowionych lektorów znaleźli się: Patryk Toporek, Dawid Kalkowski, Dominik Machaliński, Adrian Kass, Damian Halman, Sebastian Niklas, Jan Skrzyński. Życzymy wszystkim lektorom zapału i radości w pełnieniu nowych funkcji w naszej parafii.
Gratulujemy także rodzicom, dla których nowa posługa ich synów w Służbie Liturgicznej, staje się ważnym wyróżnieniem.
Króluj nam Chryste!

Zapraszamy do ---> GALERII

Dobrze żyć potrafi ten, kto umie się dobrze modlić.

św. Pius X