MSZA PRYMICYJNA KS. BARTŁOMIEJA

27 maja 2021

W Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, które obchodziliśmy w czwartek, 27 maja, przeżywaliśmy w naszej parafii drugą w tym tygodniu Mszę świętą prymicyjną. Sprawował ją ks. Bartłomiej Borkowski – tegoroczny nowo wyświęcony kapłan. Msza święta zakończyła się błogosławieństwem prymicyjnym z nałożeniem rąk na głowy wiernych. Po Mszy świętej ks. Bartłomiej wraz z ks. Seniorem posługiwali w konfesjonale spowiadając rodziców i krewnych dzieci, które w sobotę przystępują do Pierwszej Komunii Świętej.

Dobrze żyć potrafi ten, kto umie się dobrze modlić.

św. Pius X