PARAFIALNY WIECZÓR RODZINNY Z OKAZJI DNIA MATKI

26 maja 2021

Wszystkim uczestnikom naszego wieczoru składamy serdeczne podziękowanie za obecność i wspólne chwile wzruszenia i modlitwy. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do osób, które włączyły się w przygotowanie oprawy słowno-muzycznej: naszym kochanym dzieciom i młodzieży, paniom katechetkom: Bożenie Kalkowskiej, Ludwice Oczk, Justynie Rosnke oraz Magdzie Szatkowskiej, scholii „Barka JPII” wraz z instruktorami: państwem Iloną i Dariuszem Wojciechowskimi, panią Kariną Treder, panu organiście Marcinowi Rosinke oraz panu kościelnemu Michałowi Cierockiemu.

Zapraszamy do ---> fotorelacji z tego wydarzenia.

Radość jest sercem duszy; oświetla tego, kto ją ma, i ogrzewa wszystkich, na których padają jej promienie

Św. Jan od Krzyża

90 0.077775955200195