MINISTRANCKA PIZZA NA ROZPOCZĘCIE WAKACJI

1 lipca 2021

W pierwszy czwartek miesiąca, 1 lipca, Służba Liturgiczna naszej parafii spotkała się na wspólnej MSZY ŚWIĘTEJ, która z jednej strony była okazją do podziękowania Panu Bogu za miniony rok pracy formacyjnej, a z drugiej stała się ważnym akcentem rozpoczęcia upragnionych wakacji.
Msza święta zbiegła się z PIERWSZĄ ROCZNICĄ ROZPOCZĘCIA POSŁUGI PROBOSZCZOWSKIEJ KS. ŁUKASZA. Proboszcz dziękując ministrantom za owocną współpracę na rzecz parafii zaprosił ich na pizzę. Natomiast lektorzy, ministranci i aspiranci osobiście przygotowali tort (Sebastian Niklas) oraz złożyli okolicznościowe życzenia (Mateusz Machaliński).
Króluj nam Chryste!

Więcej zdjęć z tego wydarzenia w ---> galerii.

Dobrze żyć potrafi ten, kto umie się dobrze modlić.

św. Pius X