WAKACJE Z BOGIEM W BESKIDZIE ŻYWIECKIM

10 lipca 2021

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA WYJAZD WAKACYJNY W BESKID ŻYWIECKI !
(Kielno – Ślemień (Beskid Żywiecki) – Energylandia - Częstochowa - Kielno),
w dniach 02.08 - 08.08.2021

PROGRAM WYJAZDU:

02.08 - Wyjazd z Kielna ok. godz. – ok 6:00. Zakwaterowanie. Obiadokolacja w Ślemieniu. Spacer na punkt widokowy Jasna Górka (Widok na Ślemień i Beskid Mały na północ i część Kotliny Żywieckiej i Beskidu Śląskiego na zachód).

03.08 - Śniadanie. Po śniadaniu piesza wycieczka na Leskowiec 918 m.n.p.m oraz Groń Jana Pawła II . Późny obiad. Po południu zwiedzanie Żywieckiego Parku Etnograficznego, najmłodszego w Polsce. Kolacja.

04.08 - Śniadanie - wycieczka „Mała Pętla Beskidzka”: Koniaków (Muzeum Koronkarstwa) - Istebna - Wisła Zamek Prezydenta, Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza, Skocznia Narciarska im. Adama Małysza – Żywiec - spacer po mieście, wizyta w Minii Zoo. Powrót na kolację.

05.08 - Śniadanie. Po śniadaniu przejazd na Górę Żar – wjazd kolejką, czas wolny oraz zjazdy na pontonach (zjeżdżalnia pontonowa), następnie zejście z Żaru. Po zejściu z góry zabawa w Trolandii (park linowy), Potem przejazd nad Jezioro Żywieckie – rejs statkiem (ok 1h). Plażowanie na plaży w Czernichowie bądź Międzybrodziu. W drodze powrotnej do ośrodka wizyta w Sanktuarium Maryjnym w Rychwałdzie. Powrót do ośrodka na późny obiad. Spacer po okolicy Ślemienia (punkt widokowy) Powrót na kolację.

06.08 - Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd z Ślemienia do Goczałkowic (ogrody Kapiasa), następnie spacer po Pszczynie i wizyta w Zagrodzie Żubrów. Przejazd na obiadokolację oraz nocleg do Oświęcimia.

07.08 - Śniadanie, wykwaterowanie się, przejazd do Energylandii. Całodzienna zabawa w parku rozrywki - największego Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Ok. godz.17. wyjazd na nocleg i obiadokolację do Częstochowy. Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma.

08.08. - Śniadanie, wykwaterowanie się. Czas na nawiedzenie Jasnej Góry, modlitwę. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze posiłek w Mc Donald przyjazd na miejsce zbiorki w godzinach wieczornych.

Kolejność zaplanowanych atrakcji może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne i samoorganizację grupy.
Codziennie Msza Święta

Zapisy od TERAZ u ks. Proboszcza osobiście lub poprzez (malil parafialny: sw.wojciech@parafiakielno.pl)

Dobrze żyć potrafi ten, kto umie się dobrze modlić.

św. Pius X