BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA PIELGRZYMÓW DO SIANOWA

17 lipca 2021

W sobotę, 17 lipca 2021 r., ks. Proboszcz wraz z parafianami z Warzana powitał pielgrzymów idących do Sanktuarium Królowej Kaszub w Sianowie. Wspólną modlitwę przy kapliczce Matki Bożej Królowej Pokoju w Warznie poprowadzili proboszczowie z Kielna i Chwaszczyna. Modlitwa zakończyła się błogosławieństwem oraz tradycyjnym pokłonem feretronu, który ma stałe miejsce w kaszubskiej pobożności ludowej.

Do pielgrzymki zorganizowanej przez parafię w Chwaszczynie dolączyło się liczne grono naszych kieleńskich parafian, by we wspólnym pielgrzymowaniu oddać cześć Bogu i Jego Matce.

Bogu niech będą dzięki za czas pielgrzymowania!

Zapraszamy do --->galerii

Dobrze żyć potrafi ten, kto umie się dobrze modlić.

św. Pius X