W niedzilę, 25 lipca, obchodziliśmy święto św. Jakuba – patrona pielgrzymów oraz św. Krzysztofa – opiekuna kierowców i podróżujących. Przyzywając wstawiennictwa obu patronów na zakończenie każdej Mszy świętej modliliśmy się za kierowców oraz prosiliśmy o Boże błogosławieństwo i rozwagę dla wszystkich użytkowników dróg i pojazdów mechanicznych, którymi się posługujemy.
"Dobry samochód to taki, który w niedzielę parkuje przy kościele i z którego wychodzą szczęliwi ludzie, by być z Bogiem i ze sobą" - powiedział ks. Proboszcz kropiąc samochody wodą święconą.

