CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM

1 września 2021

1 września, w 82. Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej, dyrekcje naszych szkół, nauczyciele, rodzice, dzieci i młodzież uczcili pamięć poległych w obronie naszej ojczyzny. Po Mszy świętej odbyła się procesja na cmentarz parafialny, gdzie ks. Proboszcz poprowadził modlitwę przy grobach żołnierzy i partyzantów. Młodzież złożyła kwiaty i zapaliła znicze pamięci. Chwila zatrzymania się przy grobach bohaterów stała się okazją do przypomnienia sobie jak ważne i aktualne są słowa: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Fotogaleria z tego wydarzenia znajduje się ---> tutaj

Nie powinniśmy kochać ludzi na tyle, aby dla nich kochać ich występki.

św. Augustyn