Msza święta dożynkowego dziękczynienia za plony była sprawowana, 29 sierpnia o godz. 12:30, a trud jej przygotowania wzięło na siebie Sołectwo w Kieleńskiej Hucie.
W tym miejscu najserdeczniej dziękuję wszystkim mieszkańcom tego sołectwa zaangażowanym w różnoraki sposób w przygotowanie uroczystości dożynkowych. Słowa uznania kieruję również za przygotowanie pomysłowych i pięknie wykonanych dekoracji zdobiących świątynię i plac przykościelny.
Zapraszamy do ---> galerii