DOŻYNKI PARAFIALNE 2021

29 sierpnia 2021

Msza święta dożynkowego dziękczynienia za plony była sprawowana, 29 sierpnia o godz. 12:30, a trud jej przygotowania wzięło na siebie Sołectwo w Kieleńskiej Hucie.

W tym miejscu najserdeczniej dziękuję wszystkim mieszkańcom tego sołectwa zaangażowanym w różnoraki sposób w przygotowanie uroczystości dożynkowych. Słowa uznania kieruję również za przygotowanie pomysłowych i pięknie wykonanych dekoracji zdobiących świątynię i plac przykościelny.

Zapraszamy do ---> galerii

Nie powinniśmy kochać ludzi na tyle, aby dla nich kochać ich występki.

św. Augustyn

94 0.081671953201294