NIEDZIELĘ, 12 września, będziemy PRZEŻYWALI W DUCHU RADOŚCI I WDZIĘCZNOŚCI ZA PODWÓJNĄ BEATYFIKACJĘ. DO CHWAŁY OŁTARZY ZOSTAJĄ WYNIESIENI: KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI I MATKA RÓŻA CZACKA.
Ks. Proboszcz będzie reprezentował naszą parafię na uroczystościach w Warszawie i tam będzie się modlił w naszych intencjach.
O niedzielnej beatyfikacji przypomina nowa dekoracja w kościele przy ołtarzu bocznym przygotowana specjalnie na tę uroczystość.
Dziękujemy jej wykonawcom i pomysłodawcom: panu Marianowi Stuba z firmą i panu Przemysławowi Budnik.


