BIERZMOWANIE 2021

22 września 2021

W ŚRODĘ, 22 WRZEŚNIA, 135 MŁODYCH OSÓB Z NASZEJ PARAFII PRZYJĘŁO SAKRAMENT BIERZMOWANIA Z RĄK KS. ARCYBISKUPA TADEUSZA WOJDY, METROPOLITY GDAŃSKIEGO. Gratulując młodzieży przyjęcia kolejnego sakramentu na drodze wiary, składamy serdeczne podziękowanie ich rodzicom za prezent dla parafii. Są to dwa żyrandole do kaplicy św. Józefa, odnowiony zabytkowy kielich oraz nowy mszał do sprawowania Mszy świętej.

Zapraszamy do ---> galerii

W Chrystusie mamy odkupienie przez krew Jego: odpuszczenie wykroczeń dzięki bogactwu Jego łaski.

Ef 1,7