POBŁOGOSŁAWIENIE RÓŻAŃCÓW

3 października 2021

W pierwszą niedzielę miesiąca różańcowego, 3 października, rodzice oraz dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej uczestniczyły w Mszy świętej o godz. 12:30. Podczas Eucharystii ks. Proboszcz pobłogosławił różańce, które dzieci otrzymały od swoich rodziców. „Drodzy rodzice, przekazanie różańca do rąk waszych dzieci jest jak przekazanie wiary, której nikt nie bierze sam z siebie. Wiarę otrzymuje się od Boga a rozwija się ją we wspólnocie Kościoła, w której dla dziecka rodzice zawsze mają szczególne znaczenie” – powiedział ks. Proboszcz w czasie homilii.
Niech Maryja – Matka Kościoła i Królowa Różańca Świętego czuwa nad nami wszystkimi!

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziemy w --->galerii

W Chrystusie mamy odkupienie przez krew Jego: odpuszczenie wykroczeń dzięki bogactwu Jego łaski.

Ef 1,7

94 0.077131986618042