POWALAJĄCE PIĘKNO MODLITWY.

11 października 2021

Zdjęcie zrobione kilka dni temu na terenie naszej parafii w Kowalewie. Jest to jedno z wielu miejsc w parafii, w których ludzie pokornie i bez rozgłosu trwają na modlitwie różańcowej przy kapliczkach, krzyżach oraz figurach z wizerunkiem Jezusa i Maryi niezależnie od pogody. Wiara potwierdzona świadectwem… jej piękno powala i inspiruje! Bogu niech będą dzięki i chwała Maryi!

W Chrystusie mamy odkupienie przez krew Jego: odpuszczenie wykroczeń dzięki bogactwu Jego łaski.

Ef 1,7