KOLEJNY CEREMONIARZ W NASZEJ PARAFII

13 listopada 2021

Miło nam poinformować, że nasz parafianin Adrian Kass, należący do grona Służby Liturgicznej, po zakończeniu kursu formacyjnego i zdaniu egzaminów, został dzisiaj promowany przez ks. biskupa Wiesława Szlachetkę na ceremoniarza. To najwyższy stopień w hierarchii Służby Liturgicznej. Gratulując Adrianowi tego ważnego osiągnięcia doceniamy zaangażowanie wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów stanowiących Służbę Liturgiczną w naszej parafii – BRAWO WY!!!
KRÓLUJ NAM CHRYSTE !

W Chrystusie mamy odkupienie przez krew Jego: odpuszczenie wykroczeń dzięki bogactwu Jego łaski.

Ef 1,7