270 ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA

31 października 2021

NIEDZIELĘ, 31 PAŹDZIERNIKA, PRZEŻYWAMY JAKO ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO. Nie znamy dokładnej daty dziennej, w której dokonano konsekracji naszej świątyni, ale wiemy, że miało to miejsce w 1751 r., czyli 270 lat temu. Dziękujemy Panu Bogu na naszą świątynię materialną, w której wzrasta i rozwija się duchowa i żywa świątynia zbudowana z naszych serc zjednoczonych wokół Boga.

W Chrystusie mamy odkupienie przez krew Jego: odpuszczenie wykroczeń dzięki bogactwu Jego łaski.

Ef 1,7