ADWENTOWA AKCJA „PACZUSZKA DLA MALUSZKA"

21 grudnia 2021

Przez cały Adwent, podejmowaliśmy szlachetną inicjatywę pod nazwą: „Paczuszka dla maluszka”. Celem tej akcji jest wsparcie Domu Samotnej Matki w Gdańsku Matemblewie oraz pozytywna promocja świętości życia ludzkiego. Całe rodziny, pojedyncze osoby, parafianie oraz goście przygotowali kilkaset praktycznych prezentów z najpotrzebniejszymi rzeczami dla dzieci oraz ich matek. Koordynacją tego przedsięwzięcia zajęła się pani Marta Skrzyńska, która wraz z grupą naszych parafian dostarczyła prezenty do Matemblewa.
Bogu niech będą dzięki za miłość i dobro wyrażone w czynie przez tylu ludzi!

Niech was ożywia to dążenie, które było w Chrystusie Jezusie.

z Listu świętego Pawła Apostoła do Filipian