Zapraszamy na Orszak Trzech Króli, upamiętniający przybycie do Nowonarodzonego Jezusa Mędrców ze Wschodu.
W tym roku Orszak Trzech Króli rozpocznie się na parkingu przed głównymi schodami prowadzącymi do kościoła.
STARTUJEMY O GODZ. 12:00
Godz. 12:00 – MODLITWA „ANIOŁ PAŃSKI” I POWITANIE UCZESTNIKÓW ORSZAKU PRZEZ KS. PROBOSZCZA.
Godz. 12:10 – INSCENIZACJA PRZYGOTOWANA PRZEZ DZIECI I MŁODZIEŻ: „WALKA DUCHOWA DOBRA ZE ZŁEM”.
Godz. 12:20 – INTRONIZACJA FIGURY DZIECIĄTKA JEZUS I ROZPOCZĘCIE UROCZYSTEJ PROCESJI ORSZAKU TRZECH KRÓLI.
Godz. 12:25 – HOŁD MĘDRCÓW W KOŚCIELE PARAFIALNYM.
Godz. 12:30 – UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA W DZIEŃ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO POD PRTZEWODNICTWEM KSIĘDZA ARCYBISKUPA TADEUSZA WOJDY, METROPOLITY GDAŃSKIEGO.
Prosimy, aby dzieci i dorośli zamierzający uczestniczyć w Orszaku Trzech Króli, przynieśli ze sobą małe dzwoneczki.
Dla wszystkich uczestników Orszaku Trzech Króli przygotowano okolicznościowe królewskie korony.
PRZYJDŹ I ZAPROŚ INNYCH !!!
WSPÓLNIE ODDAJMY POKŁON BOŻEMU DZIECIĄTKU !!!