UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO i ORSZAK TRZECH KRÓLI w KIELNIE pod przewodnictwem METROPOLITY GDAŃSKIEGO KSIĘDZA ARCYBISKUPA TADEUSZA WOJDY
6 stycznia 2022
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO i ORSZAK TRZECH KRÓLI w KIELNIE pod przewodnictwem METROPOLITY GDAŃSKIEGO KSIĘDZA ARCYBISKUPA TADEUSZA WOJDY