W środę, 5 stycznia, odbyło się spotkanie opłatkowe Służby Liturgicznej naszej parafii. Wspólny wieczór rozpoczął się od Mszy świętej sprawowanej w kościele. Druga część spotkania miała miejsce w plebanii, gdzie odbył się śpiew kolęd, przełamanie się opłatkiem, złożenie sobie świąteczno-noworocznych życzeń, przyjęcie słodkich upominków oraz gościna przy świątecznym stole. Dodatkowym akcentem spotkania były 41. urodziny ks. Proboszcza, które Służba Liturgiczna uczciła przygotowanym własnoręcznie tortem.
Bogu niech będą dzięki za wszystkich chłopaków i mężczyzn zaangażowanych w Służbę Liturgiczną naszej parafii.