W piątek, 21 stycznia, zakończyliśmy sprawowanie Mszy świętych kolędowych. Dziękujemy wszystkim, który wzięli w nich udział. Słowa wdzięczności kierujemy zwłaszcza wobec osób, które aktywnie włączyły się w przygotowania oraz przebieg tych wydarzeń. Niech łaska wielkiej, dziewięciodniowej, modlitwy w intencji naszych rodzin towarzyszy nam w każdym dniu rozpoczętego nowego roku.
Zapraszamy do ---> GALERII