11 lutego, w kalendarzu liturgicznym obchodziliśmy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia przypadał również XXX Światowy Dzień Chorego.
W tym dniu, modliliśmy się za chorych oraz w intencji zdrowia duszy i ciała dla każdego z nas.
Obchody dnia chorego w naszej parafii miały następujący przebieg:
Godz. 17:00 – 18:00 → ADORACJA PANA JEZUSA WYSTAWIONEGO W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE ZAKOŃCZONA „BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM LURDZKIM”, CZYLI INDYWIDUALNYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM NAD CHORYMI.
Godz. 18:00 → MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI CHORYCH NA CIELE I DUSZY POŁĄCZONA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHORYCH.