W piątek, 8 kwietnia, uczestniczyliśmy w DRODZE KRZYŻOWEJ, KTÓRA PO RAZ PIERWSZY PRZESZAŁA ULICAMI NASZEJ PARAFII. Nabożeństwo rozpoczęło się w kościele o godz. 19:00. Następnie procesja przeszła ulicami: Oliwską, Szkolną i Tredera. W trakcie przechodzenia do kolejnych stacji krzyż podejmowali przedstawiciele poszczególnych stanów naszej parafii: strażacy z OSP Kielno, młodzież, dorośli: kobiety i mężczyźni, Służba Liturgiczna, oraz przedstawiciele niektórych sołectw: Dobrzewino, Kielno, Kieleńska Huta i Leśno.
Przejście procesji i bezpieczeństwo na drodze zapewnili nasi strażacy z OSP Kielno.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM: PARAFIANOM I GOŚCIOM, KTÓRZY TAK LICZNIE WZIĘLI UDZIAŁ W TYM PLENEROWYM NABOŻEŃSTWIE.
KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY – JEZU CHRYSTE, ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI!