W środę, 4 maja, w Centrali Caritas Archidiecezji Gdańskiej w Sopocie odbyło się spotkanie, podczas którego oficjalnie zainicjowano działanie SZKOLNEGO KOŁA CARITAS W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KARCZEMKACH. Ta szczególna działalność charytatywna oraz opiekuńczo-wychowawcza adresowana jest do młodzieży i dzieci, którzy czują potrzebę pomocy innym w ramach wolontariatu. Asystentem kościelnym Szkolnego Koła Caritas został proboszcz naszej parafii ks. Łukasz Białk, a koordynatorami z ramienia szkoły pani katechetka Magdalena Szatkowska i pani Monika Foigt.


