We wtorek, 26 kwietnia, przypadała Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika – patrona Polski, Archidiecezji Gdańskiej oraz naszego kościoła i parafii. Zatem wtorek był dla nas dniem odpustu parafialnego. Uroczysta Msza święta odpustowa była sprawowana o godz. 18:00. Przewodniczył jej dziekan naszego dekanatu – ks. kan. Piotr Grubba, a homilię wygłosił ks. dr Adam Jeszka – profesor filozofii w Gdańskim Seminarium Duchownym. Po Mszy świętej, przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie, modliliśmy się litanią do św. Wojciecha i wyśpiewaliśmy radosne „Te Deum – Ciebie Boga wysławiamy”, w którym wyraziliśmy uwielbienie Boga za opiekę św. Wojciecha nad całą naszą parafią oraz wszystkimi, którzy modlą się w naszym kościele.
Zapraszamy do ---> galerii