ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚWIĘTEGO WOJCIECHA

26 kwietnia 2022

 We wtorek, 26 kwietnia, przypadała Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika – patrona Polski, Archidiecezji Gdańskiej oraz naszego kościoła i parafii. Zatem  wtorek był dla nas dniem odpustu parafialnego. Uroczysta Msza święta odpustowa była sprawowana o godz. 18:00. Przewodniczył jej  dziekan naszego dekanatu – ks. kan. Piotr Grubba, a homilię wygłosił ks. dr Adam Jeszka – profesor filozofii w Gdańskim Seminarium Duchownym. Po Mszy świętej, przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie, modliliśmy się litanią do św. Wojciecha i wyśpiewaliśmy radosne „Te Deum – Ciebie Boga wysławiamy”, w którym wyraziliśmy uwielbienie Boga za opiekę św. Wojciecha nad całą naszą parafią oraz wszystkimi, którzy modlą się w naszym kościele. 

 Zapraszamy do ---> galerii

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.069929122924805