NIETYPOWA LEKCJA RELIGII

19 maja 2022

W czwartek, 19 maja, uczniowie klas pierwszych oraz ich nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Kielnie spotkali się z Księdzem Proboszczem na nietypowej lekcji religii. Odbyła się ona w kościele parafialnym. Głównym celem tego niecodziennego spotkania było przypomnienie, że jesteśmy wierzącymi w Boga i że On czeka na nas mieszkając w świątyni, która jest Jego i naszym domem.
Największe zainteresowanie dzieci wzbudziło wejście do prezbiterium oraz zakrystii, które dla wielu z nich pozostają nieco tajemniczymi częściami kościoła. Uczniowie z uwagą przyglądali się sprzętom używanym przez księdza i ministrantów podczas liturgii. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą i uczczeniem Pana Jezusa obecnego w świątyni w Najświętszym Sakramencie.
 
ZAPRASZAMY DO ---> GALERII
 

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.048275947570801