W PONIEDZIAŁEK, 25 lipca, WSPOMINALIŚMY W LITURGII DWÓCH ŚWIĘTYCH. Pierwszym z nich był św. Jakub Apostoł, którego czcimy jako patrona pielgrzymów. Drugim jest św. Krzysztof, wzywany jako opiekun kierowców i podróżujących. Przyzywając wstawiennictwa obu patronów na zakończenie Mszy świętej o godz. 18:00 modliliśmy się za kierowców oraz prosiliśmy o Boże błogosławieństwo i rozwagę dla wszystkich użytkowników dróg i pojazdów mechanicznych, którymi się posługują. Po Mszy świętej o godz. 18:00 odbyło się błogosławieństwo pojazdów na parkingu przykościelnym.













