MODLITWA ZA KIEROWCÓW ORAZ BŁOGOSŁAWIEŃSTO POJAZDÓW W DNIU ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA

25 lipca 2022

W PONIEDZIAŁEK, 25 lipca, WSPOMINALIŚMY W LITURGII DWÓCH ŚWIĘTYCH. Pierwszym z nich był św. Jakub Apostoł, którego czcimy jako patrona pielgrzymów. Drugim jest św. Krzysztof, wzywany jako opiekun kierowców i podróżujących. Przyzywając wstawiennictwa obu patronów na zakończenie Mszy świętej o godz. 18:00 modliliśmy się za kierowców oraz prosiliśmy o Boże błogosławieństwo i rozwagę dla wszystkich użytkowników dróg i pojazdów mechanicznych, którymi się posługują. Po Mszy świętej o godz. 18:00 odbyło się błogosławieństwo pojazdów na parkingu przykościelnym.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.047106981277466