W minionym tygodniu zdemontowaliśmy zniszczony krzyż cmentarny. Czekają nas prace związane z uporządkowaniem miejsca po starym krzyżu i przygotowaniem podstawy pod nowy krzyż, który zostanie uroczyście osadzony na cmentarzu w niedzielę, 11 września – ten dzień będziemy przeżywali jako Parafialną Niedzielę Podwyższenia Krzyża Świętego.











